Şirket Profili

Şirket Profili

Firmamız Tecer Metal Sac San.Tic.Ltd.Şti. 1987 yılında Müslüm YILDIZ ve Erdal YILDIZ tarafından kurulmuştur. Firmamızda kalın sac levha alımı satımı toptan perakende cnc oksijen, plazma ve optik makinalarla istenilen ölçülerde sac kesimi yapılmaktadır. Firmamızda yıllık yaklaşık 10.000 ton malzeme kesimi yapılmaktadır. Üretimde yapılan siyah sac levhalardan pres gövdeleri, mermer makinaları ve kalıplık malzemeler ağır iş makinaları ve parçaları istenilen ölçülerde net olarak kesilmektedir.

Çalıştığımız sanayi ve inşaat sektörlerinde asıl istenen malzeme kalitesi ve kesim yüzey hassasiyetine önem verilmesi, göz önünde bulundurularak tecer metal olarak malzeme ve kesim kalitesine özen göstermekteyiz. Makinalarımız en son teknolojinin getirdiği özellik

lere sahip olup müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hassasiyet ve kaliteyi ön planda tutmaktayız.

Şirketimizde 3 adet optik ve 7 adet cnc oksijen ve plazma olmak üzere toplam 10 adet kesim makinası bulunmaktadır. Ayrıca sipariş veren müsterilerimizin siparişleri özel programlarla kesimden önce plakaya yerleştirme planları yapılıp malzeme sarfiyatını hesaplayarak en az seviyelere düşürülmektedir.

Saygılarımızla.