Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Tecer metal üst yönetimi ve çalışanları olarak kalite politikamız, müşterilerimizin bilgi ve istekleri alanındaki gereksinim ve beklentilerini tam vaktinde ve eksiksiz karşılayan, üstün kalitede, güvenilir hizmet sunmaktır.

Sahiplenme

İşin gereklerinin yerine getirilmesi, korunması, geliştirilmesi ve kişilerin çalışma sürelerinin artırılmasına yardımcı olma konularında sorumluluklarımızı kabul ederiz ve şirketin kaynaklarını özenli ve etkin kullanıp, her hareketimizi şirketin başarısını göz önünde bulundurarak yaparız. Sadece işin doğru yapılması ile değil şirketimize kattığı fayda doğrultusunda çalışmalarımızı yürütürüz.

Başarıya Odaklı Değişim

Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız. işini bilinçli yapan, çözüm arayan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda inisiyatif kullanabilen kişiler ile çalışır, başarımızı onlarla paylaşırız.

Takım Ruhu ile Çalışmak

Takım çalışmasını benimser ve farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı da süreç odaklı yaklaşım çerçevesinde ve şirket amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız. Takım olarak başarma hissini güçlendirerek, tecrübelerimizi paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

Yaratıcı Düşünme

Problemleri fark etmeyi, farklı düşünmeyi, çözüm geliştirmeyi ve mevcut bilgilerimizden yeni bilgiler üretmeye odaklanırız. Tecer metal olarak varlığımızın özgünlüğünün yaratıcı düşünceden ayaklandığına inanırız.